הפקת חינה מוצלחת במיוחד שמורה בדרך כלל למפיקי אירועים המתמחים בסוג אירועים זה. בעיקר משום שהחינות של היום אינן דומות לחינות שנערכו בעבר. נין לראות בבירור כי מחגיגה אינטימית וצנועה הפכה החינה לשמחה גדולה ורבת משתתפים אשר לוקחים בה חלק בערב יוקרתי ועשיר הכולל אלמנטים אשר בלעדיהם אף חינה בימינו אינה מושלמת.

בראש ובראשונה ניתן לראות כי תלבושות לחינה מקבלות את הכבוד הראוי להן ומככבות בכל מסיבת חינה. הן אלה שגורפות מחמאות רבות ומיוחסות לחינה מסורתית של ממש.

טקס החינה הכולל מריחת חומר מעלי צמח החינה על כפות ידיהם של החתן והכלה לסימן טוב ולמזל טוב כולל גם מתן תכשיטים ומתנות לזוג הצעיר. את כל האירוע עוטפת מוסיקה מרגשת, מסורתית ומשמחת כאשר לקינוח מוגשים דברי מתיקה ייחודיים לאירועים אלה ומסמלים גם הם עושר ומתיקות לחייהם החדשים של הזוג הצעיר העומדים בפתח.

אם בעבר מלבישת חינה הייתה עוסקת בכך פעמים מועטות במהלך השנה הרי שכיום עבודתן רבה ואינטנסיבית מאוד. כל חינה כמעט זוכה להפקה ולמשאבים רבים על מנת להיות מוצלת כאשר בראש ובראשונה איש המקצוע הנחוץ והחיוני לשם כך הוא מלבישת חינה.

גלגוליה של החינה אז והיום

בעבר תלבושות חינה היו עוברות מדור לדור ונראות כשמלות פשוטות בעלות מקשה אחת הידועות גם בשם העממי: כפתן. כיום ניתן לראות כי תלבושות לחינה עברו מטמורפוזה כאשר הן אינו מזכירות את מראה התלבושות מעבר אלא במשהו שהוא הרבה יותר מודרני ומחמיא ויחד עם זאת מסורתי ורקום בחוטי זהב ומשי ובצבעים עשירים במיוחד.

מלבישת חינה אחראית על לבושם של החתן והכלה ועל בגדי החינה המיוחדים שלהם. היא גם ערוכה לספק בגדי חינה לבנות המשפחה ולאורחים כמובן שכל מי שמעוניין יוכל למצוא בגד לטעמו וללבוש אותו במהלך הטקס או אפילו לאורך כל האירוע עצמו.

בדרך כלל מלבישת חינה מספקת גם תפאורה מתאימה לאירוע במידה ואתם מעוניינים כמו אוהל לחינה, פינות ישיבה, דברי מתיקה ועוד –ניתן לברר זאת ישירות מול מלבישת החינה.

לבטח כולכם מכירים את בגדי החינה המיוחדים אן נכחתם בעבר באחד מאירועי החינה המרוקאית שהיא, כידוע, הנפוצה מבין כל סוגי החינות ולה תלבושות ייחודיות ומקוריות במיוחד. גם בחינה של יוצאי עדות שונות ניתן למצוא בגדי חינה יוצאי דופן אותם תוכלו למצוא אצל מלבישת חינה.

בואו להתרשם ממגוון תלבושות החינה  מומלצות והמקצועיות ביותר בארץ ותמצאו תלבושות חינה מפוארות וייחודיות שיהפכו את טקס החינה  שלכם לבלתי נשכח ולחוויה מושלמת על טהרת המסורת של יוצאי עדתכם.